Хто такий фрілансер, як заробити на біржах віддаленої роботи
Фріланс - віддалений заробіток
Привіт всім! Ось вирішив опублікував запис на тему заробітку в інтернеті фрілансером, щоб розбавити інші статьї я хотів би в ознайомити вас с такею темою як біржі віддаленої роботи на фрілансі. У зв'язку з чим розберемося кілька понять і самі сайти, де можна буде спробувати себе у вигляді віддаленого співробітника.
Фріланс робота на дому через інтернет
Поняття "віддалена робота" або як її ще називають "дистанційна робота" стрімко впроваджується в нашу повсякденність. Вже ні для кого не секрет, що робота на дому стала цілком собі альтернативою звичної роботи в офісі. Тим не менш, перш ніж відповісти на питання "чому робота на дому настільки популярна?" пропоную звернутися до статьї і розібратися з тим, що ж являє собою "віддалена робота".
Віддалена робота (дистанційна) – це вид діяльності (форма зайнятості), головною особливістю якої є дистанційне взаємодія працівника і роботодавця допомогою мережі Інтернет, через яку здійснюється передача завдання і оплата праці. Такий вид роботи відрізняється від звичної офісної тільки тим, що працівник виконує всю свою робота вдома. При "частково віддаленій роботі працівник зобов'язаний з'являтися в офісі, якщо виникає необхідність. Однак при відсутності постійного роботодавця під "віддаленою роботою" маються на увазі фріланс біржі віддалених робіт.
Фріланс це (від англійського слова freelance; free – вільний, lance – спис) – спосіб заробітку, при якому особа, або компанія (фірма) шукає спеціаліста для виконання певного завдання, не зараховуючи його в штат. Такий фахівець є фрілансером. Фрілансер одночасно може обслуговувати декілька замовників, не скріплюючи трудові відносини договором або контрактом. Почати кар'єру фрілансера досить просто. Для цього вам буде потрібно зареєструватися на парочці певних сайтів, які я покажу трохи нижче, зареєструвати електронні гаманці для отримання зарплати за виконання роботи і для того, щоб виводити гроші самим зручним для вас чином, вам стане в нагоді стаття про те, як обміняти електронну валюту на готівку або виведення на рахунок банку.
Хто такий фрілансер і чим він займається?
В даний час серед фрілансерів найчастіше зустрічаються: журналісти, копірайтери, рерайтери, веб. дизайнери, фахівці в сфері ІТ, юристи, графічні дизайнери, перекладачі, фотографи, архітектори і т. д. Однак, якщо ви не володієте якимись спеціальними навичками, то не варто впадати у відчай. Сьогодні, в перелік послуг, що надаються фрілансерами входять і ті, освоїти які дуже легко, наприклад написання коментарів за гроші, заробіток на завданнях і інші способи заробітку в інтернеті.).
В цілому фрілансерів залучають для виконання певного переліку робіт, за які вони отримують плату. Написання статей, створення сайту або дизайнерські послуги, переклади тексту, консультаційні послуги та багато іншого.
Переваги фріланса:
— Ви незалежні від свого роботодавця і маєте по суті вільний графік роботи.
— Можливість вибирати тільки ту роботу, яка вам до душі, відхиляючи проекти, які вас не цікавлять.
— Більш високі доходи в порівнянні зі своїми "офісними" колегами.
— Комфортні умови праці.
— Ви економите свій дорогоцінний вільний час.
— Ви маєте можливість працювати за фахом навіть перебуваючи в невеликому населеному пункті.
Недоліки фріланса:
— Соціальна підтримка. То чим задовольняються "офісні" колеги.
— Постійний пошук замовлень і боротьба з конкурентами.
— Може виникнути проблема пов'язана з нерівномірністю доходів.
— З-за повної свободи дій, кажу по собі, починає дуже складно боротися з лінню з-за відсутності робочої обстановки.
— Нерозуміння рідних і близьких :)
Біржі фріланса для віддаленої роботи:
Weblancer — хороша фріланс біржа, в якій ризики того, що вам не заплатять, зведені до мінімуму. До того ж, працювати в ній зможе навіть новачок. А простий дизайн і інтерфейс зроблять вашу роботу ще більш комфортною.
Work-zilla.com — якісна біржа, з якої я починав заробіток в інтернеті. Раджу її всім: від новачкам, аж до досвідченого фрілансера. Для того, щоб почати заробляти в даній біржі, вам доведеться зареєструвати електронний гаманець Webmoney, вивчити правила сайту, пройти невеликий обов'язковий тест, щоб виявити вас на сумлінність і оплатити акаунт у розмірі 250 рублів. Тим самим, допомогти розвитку проекту і відсіяти тих, хто не налаштований працювати тут всерйоз. Якщо вас влаштовують ці умови, то бажаю вам успіхів у роботі з Ворк-зилла.
Freelancehant.ru — одна з популярніших бірж фріланса, проте вона більше підходить для тих, хто вже має досвід в сфері роботи у фрілансі. Або має якісь певні вміння в фотошопі, написанні статей і т. п.
Біржі фріланса відгуки і висновок:
Якщо у вас є які-небудь вміння щодо володіння комп'ютерними програмами, вільний час і бажання заробити, то чому б і ні. В даний час, фрілансери заробляють на 15-20% більше від своїх колег з офісу. Даний ринок методично набирає обертів і постійно зростає. Враховуючи деякі прогнози, до 2020 року близько 20% людей будуть працювати віддалено, наприклад, з дому. Ця цифра говорить нам про те, що попит на висококласних фахівців буде тільки рости і можливо у Вас з'явиться можливість побудувати свою фріланс кар'єру.
|