10 способів заробити гроші на текстах в інтернеті
Способи заробітку на текстах
Найбільше інформації в інтернеті текстової. Вона публікується скрізь, починаючи з форумів і закінчуючи соціальними мережами. Кому потрібно писати так багато статей, хіба це приносить якусь вигоду? Новачки дивуються, а професіонали роблять гроші різними способами, із застосуванням такого формату контенту.
Є 10 способів заробити на текстах в інтернеті, якими ви зможете скористатися. Не важливо, що ви вмієте і чи є стартовий капітал. У будь-якому випадку можна підібрати спосіб, щоб заробляти на текстах. Майже всі доступні способи реально перетворити в основне джерело прибутку або повноцінний бізнес.
Як заробляють на текстах в мережі?
Текстовою інформацією наповнюються тисячі сайтів кожен день. Десь з'являються нові коментарі на форумах створюються нові теми, блоги поповнюють бази корисних статей. На всьому цьому заробляють звичайні люди, ви можете вступити до їх лав. Для цього вирішіть, який з видів діяльності вам підходить:
1, Заробіток на коментарях – найпростіший варіант. Писати їх зможе кожен користувач, багато розуму і письменницький талант не потрібно. Найчастіше завдання з написання невеликих записів з'являються на клікових спонсорах. Платять не так багато, але й робота не важка.
2, Переклад статей – допомагає отримати величезну кількість матеріалів, не винаходячи велосипед. Всі можуть зайти на закордонні сайти і перевести кілька статей для подальшого продажу та інших цілей. Програми перекладачі недостатньо добре справляються з цим, тому ручні правки доведеться вносити в будь-якому випадку.
3, Заробіток на відгуках – дозволяє просто ділитися своєю думкою і створити пасивне джерело прибутку. Розкажіть про який-небудь фільмі, поділіться емоціями від відпустки, напишіть відгук про мобільний пристрій. Є сервіси, які готові платити авторам частину свого доходу від реклами.
4, Рерайтінг статей – найчастіше використовується новачками. Переписувати чужі тексти не заборонено, головне робити це якісно. Наприклад, ви можете дочитати цю статтю і написати власну (не змінюючи навіть назву). Якщо вийде досягти високої унікальності, можна сміливо виставляти матеріал на продаж через біржі статей.
5, Коректура тексту – послуга не сильно поширена, але її все ж замовляють. Деякі автори не впевнені в якості своєї роботи, новачки не можуть пройти перевірку модераторами, а власники серйозних сервісів, просять оцінити якість розміщених текстів. Щоб працювати коректором, потрібно добре розбиратися в правописі.
6, Класичний копірайтинг – у кожної людини є знання в якій-небудь області. Хтось розбирається в ремонті автомобілів, хтось в якісному одязі, а хтось вміє смачно готувати. Спираючись на свій досвід, складайте статті на будь-які тематики і продавайте їх.
7, Робота в інтернеті під замовлення – до копірайтерів звертаються для написання складних текстів. Найчастіше, замовниками є власники сайтів. Подивіться, де шукати клієнтів копірайтеру, замовлення публікуються не тільки на біржах. Замовлення приносять більше прибутку, ніж продаж готових статей.
8, Перепродаж статей – варіант для підприємливих користувачів. Якщо навчитися знаходити клієнтів і домовлятися з авторами, можна навариватися, взагалі нічого не роблячи. Крім цього, можна вкласти гроші в покупку недорогих статей і перепродавати їх (обов'язково користуйтеся різними біржами).
9, Створення свого блогу – перспективний спосіб заробітку на вмінні писати якісні і цікаві тексти. Дізнайтеся, як зробити сайт самому безкоштовно і відкрити проект. Як можна активніше наповнюйте його, чим більше сторінок, тим більше переходів з пошукових систем. Прибуток можна отримувати різними способами.
10, Інфобізнес – найсерйозніший спосіб заробити на текстах в інтернеті. Потрібно писати не просто статті, а цілі електронні книги. Їх ви будете продавати користувачам, тому доведеться добре попрацювати. Вибирайте актуальну нішу, розповідайте про що-небудь цікаве, до такої справи має бути відповідний підхід.
Більшість манимейкеров несерйозно ставиться до текстового контенту, адже досвідчені копірайтери отримують понад 50 000 рублів щомісяця. Що вже говорити про блогерів і інфобізнесменів.
Щоб спробувати заробити на текстах в інтернеті, не потрібні вклади і якісь особливі знання. Чому б не спробувати влитися в одну із самих великих ніш, якщо все так просто? Принаймні, ви точно вирішите, чи підходить вам обрана діяльність чи варто розглянути інші варіанти.
|