Заробіток
Понеділок, 13.07.2020, 14:56
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Заробіток в інтернеті в соціальних мережак, вконтакті, фейсбук, ютубРеєстраціяВхід
Види заробітку
Статьї на сайті
Статьї про заробіток
Ігри на гроші в інтернеті
Корисні статьї
Онлайн казино
Бінарні опціони і форекс
Заробіток для вебмастера
Накрутка в інтернеті
Заробіток в соц.мережах
Перестали платити
Криптовалюта
Платіжні системи
Соціальні мережі
Заробіток на іграх
Нові статьї
Інвестиційна ферма з виводом реальних грошей Kolxoz
Просмотров: 2577
Рейтинг: 0.0

Робота в інтернеті для інвалідів. Способи заробити дома
Просмотров: 1699
Рейтинг: 0.0

Як заробити на адвего ру, способи пошук заказчиків
Просмотров: 2521
Рейтинг: 0.0

Перевірена часом робота в інтернеті на дому для всіх
Просмотров: 2041
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1602
Рейтинг: 0.0

Ігри на гроші
MonoPoliya онлайн ігра з заробітком реальних грошей в інтернеті
Просмотров: 2288
Рейтинг: 0.0

Ігри з заробітком на яйцях і пташках, заробіток на яйцях
Просмотров: 7589
Рейтинг: 4.3

Ігра з виводом грошей Taxi Money, заробіток на таксі мані
Просмотров: 3326
Рейтинг: 5.0

Економічна ігра Ферма Сусіди і заробіток грошей на ній
Просмотров: 2092
Рейтинг: 0.0

Golden Birds ігра з виводом реальних грошей
Просмотров: 2587
Рейтинг: 0.0

Швидкий заробіток
Заробіток
Заробіток в інтернеті в соціальних мережак, вконтакті, фейсбук, ютуб

Заробіток в соціальних мережах

Заробіток в інтернеті набирає все більшої і більшої популярності серед людей, охочих отримати додатковий дохід в інтернеті. Все це дуже легко пояснюється. Адже у кожного з нас, є особиста сторінка в соціальних мережах. Кожен з нас хоч раз в тиждень, заходить в соціальні мережі, що б перевірити, не лише свою сторінку, але і подивитися новини про своїх друзів і знайомих. Ми любимо писати коментарі і ставити лайки під фотографіями наших друзів або цікавими висловами.

Тому багато компаній вирішили перемістити свої рекламні бюджети в соціальні мережі, де кожен день читають новини і дивляться рекламу мільйони людей.

Ось тому останнім часом все більше стало з'являтися сервісів, які надають можливість отримати додаткові перегляди потрібних сторінок сайтів, і природно отримати непоганий дохід бажаючим заробити в соц. мережах. Справа це прямо скажу обопільно вигідне. Для рекламодавців соціальні мережі є дуже ефективним способом отримати додатковий, а головне якісний трафік на свої сайти. Робиться це в першу чергу через створення групи і спільнот, з подальшим у них залученням людей, різними способами представлених на спеціальних ресурсах (їх ми представимо нижче). Для бажаючих заробити вигода полягає в тому, що робити щось замудренное для отримання грошей не треба. Завдання, як правило, обмежуються вступом в групу або простим лайком, тієї чи іншої картинки.

Заробіток тут не складніше заробітку на кліках (дох. 100р. у день) і тим більше заробітку на введення капчі (дох. 50р. у день)
Всі сервіси дуже прості і зрозумілі. Заробляти дуже легко.

Ось самі перевірені на яких можна заробити в соц. мережах. Спробуйте, може саме цей спосіб заробити Вам сподобається найбільше. Зароблені гроші можна вивести на webmoney і перевести на картку банку!
 
Найкращі сайту для заробітку в соціальних мережах

Vktarget.ru - З допомогою цього сайту можна заробити в соціальних мережах хороші гроші досить простим шляхом. Заробляти на цьому ресурсі можна вступаючи в різні співтовариства, ставлячи лайки на фотографіях і відео, розміщуючи всілякі пости.
Для того що б приступити до заробітку необхідно пройти реєстрацію (вона відбувається через контакт), натиснути на розділ «Доступні завдання» (у верхньому меню, вибрати завдання і виконати. Як правило, для цього потрібно скопіювати посилання, перейти по ній і вступити в групу або поставити лайк і т. д., після чого натиснути перевірити і гроші зарахуються на Ваш рахунок.
Але на цьому ресурсі доступний не тільки зароботок в соц. мережах. Рекламодавці з допомогою дуже зручного ресурсу, можуть залучати собі на групи людей і простих відвідувачів за прийнятними цінами.
Валюта розрахунку — рубль. Як правило, за одне виконане завдання платять від 0,3 до 0,6 рубля. Роботи дуже багато, так що при бажанні можна заробити 1000 — 2000 рублів на місяць. Більш детально як заробити на VKTARGET.

Forumok.com – серйозний сервіс для SMM, який дає можливість швидкого, а головне нескладного способу заробітку в соціальних мережах для абсолютно будь-якої людини, проведення якісних та ефективних рекламних кампаній для рекламодавця, отримання заслужених комісійних власникам форумів, а також рефоводам. Сервіс можна назвати певним проривом. Тепер не обов'язково мати власний сайт для заробітку грошей в мережі, а також мати які-небудь знання, наприклад, копірайтера, або веб-дизайнера.

Заробити зараз гроші в режимі online набагато простіше. Єдине, що знадобиться – це наявність інтересу і реєстрація на будь-якому форумі чи соціальній мережі, чим більше аккаунтів в соціальних мережах ви створите тим більше буде ваш заробіток.

Юкоммент – трохи легше попереднього і платить менше, але він реально платить і працювати на ньому стоїть, у нього величезний потенціал для заробітку. Є дуже багато різних завдань поставити лайк, написати коментар, подивитися відео і інші що якимось чином звязані з соціальними мережами. Раджу так само витратити час і розібратися, як він працює. Мінімальна виплата 100 рублів.

SMMKA - це зручний сайт для Вашого заробітку в соціальних мережах. Витрачаючи всього 30 хвилин в день, Ви отримуєте стабільний прибуток. Тут дуже велика кількість завдань, тільки ціни порівняно з іншими низькі.

Вксерфинг – працює з одним контактом, щодня завдань додається до 300 в день, мінімум для виводу 50 рублів і є можливість вивести прямо на телефон. Дуже простий і зручний сайт для виконання завдань, але платить відповідно 20 копійок за одне завдання. Завдання тут виконувати дуже швидко і легко.

Piarim.biz — Ще один хороший сервіс як для заробітку без вкладень за виконання різних дій, так і для рекламодавців — назва говорить сама за себе загалом-то. Сайт Piarim.biz існує вже більше року і в ньому чимало людей, а це значить що показувати рекламу вже є кому. Як і в інших подібних сервісах, заробляти можна без вкладень, але вигідніше купувати пакети статусів, які дають можливість заробити ще більше.

Smo-Pult – працювати можна через Вк, twitter, однокласники. Платить до 35 копійок за одне завдання, мінімалка становить всього 15 рублів, дуже приємний дизайн сайту. Стабільний проект, не чого погано про нього сказати не можу, було один раз замовив виплату і забув про неї, так мені прислали гроші в подвійному розмірі, за порушення строків виплати, ось такі чесні хлопці там працюють, я таке в перший раз побачив щоб адміни так дорожили своєю репутацією.

Кешбокс – молодий сайт і дуже перспективний. Завдання перевіряються автоматично, єдиний сайт без мінімальної суми виплати. Працювати можна у всіх популярних мережах.

Вклайк – працює з Вконтакті, Ютубом і Інстаграм мінімальна виплата всього 15 рублів. Завдань не дуже багато але спробувати варто.

Socialboom.ru - Соціалбум сервіс для роскрутки і заробітку в соціальних мережах таких як вконтакті, ютуб, інстаграм. Реєструйтеся на цьому хорошому сайті для заробітка і роскруткі в соц.мережах.

Смооки – посів останнє місце, за дешеві завдання. Завдань дуже багато, але платить за них мало. Раджу в групі цих сайтів ставити тільки лайки і додавати друзів.

Реєструватися треба на кожному сайті окремо, для реєстрацій Вам просто необхідно авторизуватися через соціальну мережу, в якій будете працювати.

Вконтакте
Facebook
Twitter
YouTube
Гугл +

 

Це найпопулярніші сервіси якими можна заробити гроші в соц.мережах і також накрутити ваші групи, пабліки, канали. Не забувайте слідкувати за новинами сайту, ми дуже часто публікуємо багото цікавої інформації на тему заробітка.

Підписуємось

Новини сайту по почті

Пошук
Заробіток
Популярне на сайті
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36014
Рейтинг: 5.0

На яких сайтах можна заробити гроші в інтернеті
Просмотров: 20129
Рейтинг: 4.0

Найкращі сайти для заробітку грошей на кліках
Просмотров: 18111
Рейтинг: 0.0

Заробіток в Instagram, як заробити в Instagram?
Просмотров: 17642
Рейтинг: 0.0

Заробіток на кулінарних рецептах. Продаж рецептів
Просмотров: 17069
Рейтинг: 0.0

Реальний заробіток в інтернеті, способи заробітку
Просмотров: 14103
Рейтинг: 5.0

Заробіток на кліках в $ (долларах) в інтернеті, сайти для за...
Просмотров: 13325
Рейтинг: 0.0

Заробіток на біткоін кранах. Роздача bitcoin і сатоши
Просмотров: 9370
Рейтинг: 0.0

Як заробляти школяру підлітку в інтернеті
Просмотров: 9366
Рейтинг: 4.0

Заробіток на лайках
Інше
Крауд маркетинг або нова ера якісних посилань для сайту
Просмотров: 742
Рейтинг: 0.0

Лохотрони і обман в інтернеті
Просмотров: 836
Рейтинг: 0.0

Актуальні сектети заробітку в інтернеті
Просмотров: 752
Рейтинг: 0.0

Робота на Seosprint, як заробити на почтовику сеоспрінт
Просмотров: 2297
Рейтинг: 0.0

Заробіток на бінарних опціонах з 24option, інструкція
Просмотров: 977
Рейтинг: 0.0

Заробіток на коментарях в інтернеті, де заробити на коментаріях
Просмотров: 993
Рейтинг: 0.0

Не прогав шанс заробити в інтернеті на фото
Просмотров: 1121
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра Ферма Сусіди і заробіток грошей на ній
Просмотров: 2092
Рейтинг: 0.0

Кращі Українські, Россійські і зарубіжні букси для заробітку
Просмотров: 3802
Рейтинг: 5.0

Лічильник
Copyright MyCorp © 2020
uCoz