Заробіток
Четвер, 25.02.2021, 02:38
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Заробіток на статьях, написання статей за гроші, продаж статейРеєстраціяВхід
Види заробітку
Статьї на сайті
Статьї про заробіток
Ігри на гроші в інтернеті
Корисні статьї
Онлайн казино
Бінарні опціони і форекс
Заробіток для вебмастера
Накрутка в інтернеті
Заробіток в соц.мережах
Перестали платити
Криптовалюта
Платіжні системи
Соціальні мережі
Заробіток на іграх
Нові статьї
Інвестиційна ферма з виводом реальних грошей Kolxoz
Просмотров: 3160
Рейтинг: 0.0

Робота в інтернеті для інвалідів. Способи заробити дома
Просмотров: 1854
Рейтинг: 0.0

Як заробити на адвего ру, способи пошук заказчиків
Просмотров: 2686
Рейтинг: 0.0

Перевірена часом робота в інтернеті на дому для всіх
Просмотров: 2204
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1763
Рейтинг: 0.0

Ігри на гроші
MonoPoliya онлайн ігра з заробітком реальних грошей в інтернеті
Просмотров: 2380
Рейтинг: 0.0

Ігри з заробітком на яйцях і пташках, заробіток на яйцях
Просмотров: 7793
Рейтинг: 4.3

Ігра з виводом грошей Taxi Money, заробіток на таксі мані
Просмотров: 3523
Рейтинг: 5.0

Економічна ігра Ферма Сусіди і заробіток грошей на ній
Просмотров: 2242
Рейтинг: 0.0

Golden Birds ігра з виводом реальних грошей
Просмотров: 2740
Рейтинг: 0.0

Швидкий заробіток
Заробіток
Заробіток на статьях, написання статей за гроші, продаж статей

Заробіток на продажі текстів

заробіток на статьяхЯкщо Ви вмієте красиво писати або хоча б можете переказати тест своїми словами, і вам потрібні гроші, то написання статей за гроші для Вас.
Багато думають, що заробіток на написанні статей тільки для людей, котрі вміють гарно писати, і що для цього треба мати талант і спеціальну освіту, не наважуються зайнятися цим міні бізнесом. Це все дурниці і відмовки ледацюг.

Починаючим копірайтерам також паралельно можна спробувати свої сили в написанні коментарів із заробітком до 200 дол. в місяць.
Ну а якщо Ви майстер слова, і написати гарний текст для Вас не становить жодних труднощів, то не втрачайте час даремно, написання статей за гроші підходить Вам найкраще. Продаж статей може приноситьдо 1000 дол. в місяць. Але скажу відразу це не халява, тут треба працювати.
Для того щоб заробляти на написанні статей, потрібно зареєструватися на одному з нижче перерахованих ресурсів (кожен вибере біржу статей собі сам за професійним здібностям ) де буде продавати свої статті і шукати замовників.
Перед тим як регистрироватся уважно прочитайте як працювати на обраній Вами біржі, та слідуйте всім зазначеним там порадам.
Складного нічого немає, спробуйте і переконайтеся самі:
 
Список найкращих бирж для продажі статей
 

1, Advego.ru - Це одна з дуже популярних бірж. Вона так само відмінно підійде як досвідченим копірайтерам, так і новачкам цієї справи. Валюта розрахунку – долар.

Середньостатистичний заробіток на статтях на цьому ресурсі становить 330 - 350 $. На цій біржі немає рейтингу, тому новачки і старожили знаходяться практично на одному рівні. Починати виставляти на продаж свої статті можна з ціни 1$ за 1000 символів.
Ще одним плюсом біржі Адвего є те, що при підрахунку знаків враховуються і пробіли, тому стаття на цьому ресурсі буде коштувати дорожче, що як розумієте Вам на руку.
Також великим плюсом є багатогранність замовлень. Тут можна не тільки писати статті, але і спробувати свої сили в ролі постера на всіляких форумах, або займатися різною рекламою на блогах. Випробувавши все (на цьому контенті дуже багато різних завдань виставляються замовниками) Ви зможете вибрати те, що Вам дійсно по душі. (більш детально про те, як заробити на Advego, як шукати замовників).

Для того що б почати заробляти на написанні статей після реєстрації заходите у розділ "Робота" у верхньому меню сайту.
Ті хто хочуть працювати на замовлення заходьте в розділ "пошук роботи" і вибирайте собі завдання по душі. Кнопка "взяти роботу" означає, що завдання можна виконувати без узгодження. Кнопка "подати заявку" означає що приступати до завдання можна тільки після узгодження Вас як виконавця"
Якщо Ви хочете продавати статті заходьте в розділ робота в підрозділ "продати статтю" заповнюйте дані і виставляйте на продаж
Єдиним мінусом є модератори, які особливо перший час після реєстрації, досить пильно ставляться до якості тексту, в першу чергу пунктуаційних та орфографічних помилок. Тому перший час виставляючи свої статті на продаж необхідно бути вкрай уважним. Пропрацювавши на Адвего 2 – 3 місяці, Ви заробите собі ім'я і постійних клієнтів, і Ваш заробіток написанням статей за гроші, буде становити 500 – 800 $ в місяць.

2, Etxt.ru - Це біржа контенту, яка відмінно підійде для написання статей за гроші, для тих хто вміє гарно писати тексти, так і для людей, які тільки починають свій шлях копірайтера. Середньо статистичний місячний рівень заробітку, на цій біржі становить 9000 рублів (280 $.). Заробіток написанням статей на цьому ресурсі простий і зрозумілий. Новачкам найкраще починати саме з цієї біржі.

Тут найлояльніші модератори, проста і зрозуміла навігація сайту і досить пристойні ціни на статті. Чим вище у Вас рейтинг, тим більше грошей принесе Вам продаж статей.
Валюта розрахунку – рубль. Для тих, хто тільки починає працювати на цій біржі рекомендуємо дотримуватися наступної стратегії заробітку:
Починайте з рерайта. Рерайт – це просте переписування тексту своїми словами з дотриманням унікальності. Можна, звичайно, писати і самому, з голови, але в такому випадку Ви повинні добре розбиратися в порушеному в статті питанні.
Що б додати на продаж написану статтю, зайдіть в розділ "Додати статтю" (у лівому стовпчику) вставити текст і заповніть всі графи (назва статті, опис, нецу і т. д.)
Що стосується цінової політики, то тут поспішати і різко ставити астрономічні ціни, навіть якщо Ви неймовірний майстер слова, не варто. Почніть з ціни 12 - 15р. за 1000 знаків. З кожної третин проданої статтею подымайте ціни на 1 руб. Пишіть по 3-5 статті в день, і через місяць Ви будите їх продавати за 35р. за 1000 знаків, заробляючи мінімум за 500 руб. на день. Для тих, хто дійсно має талант красиво і цікаво писати статті, ціна за тисячу символом на цій біржі з часом може дійти до 80 – 100р. А це вже 1000 – 1200 р. в день.
Також можна заробляти за виконання завдань. Для цього зайдіть в розділ "Нові завдання" (у правому верхньому куті) і подайте свою пропозицію. Як тільки Вам повідомлять, що Ви призначені виконавцем приступайте до роботи.
До цієї справи можна залучати рефералів і просто бажаючих заробляти і отримувати прибуток від їх доходу за рахунок зменшення доходу ресурсу.
На цьому ресурсі можна продавати і фотографії, так що бажаючі заробити до 200р. на продажі фото реєструйтеся
Написання статей за гроші реальний, цікавий і доступний кожному спосіб заробітку. Спробуйте, і незабаром будете сміятися над часом, коли Ви горбатилися за копійки на дядю!
 
3, TextSale - вважається одним із самих великих ресурсів купівлі – продажу статей. Валюта розрахунку – долар. Середньостатистична ціна за 1000 символів – 1 $.
На цій біржі існує рейтингова система. За кожну продану чи куплену статтю починається один бал. Чим вище рейтинг, тим більшою популярністю будуть користуватися статті, відповідно тим дорожче можна продавати статті і природно, Ваш заробіток на написанні статей буде більше.
Стратегія для новачків цього ресурсу повинна бути наступна. Спочатку пишіть статті і виставляйте їх у вільний продаж за ціною 0,3 $ за 1000 знаків. Намагайтеся не брати замовлення, тому як великих грошей на початковому етапі не заробите, а мізки заморочать вимоги, що можуть назавжди відбити бажання працювати. З кожної 4 – тій проданої статтею, підвищуйте ціни на 0,03 – 0,04 $ за 1000 символів. Пишіть по 2 – 5 статті в день, і через місяць Ви будете продавати їх за ціною 1 – 1,5 $ за 1000 символів. Попрацювавши кілька місяців, заробивши собі репутацію, ціну можна підняти до 2,5 – 3 $ за 1000 символів. При продажі хоча б трьох робіт у день, написання статей за гроші на цьому ресурсі щомісяця приноситиме 350 $. Подальше збільшення доходу залежить тільки від Вашої працьовитості і таланту!  Головне заповніть заробіток в інтернеті доступний кожному, тільки потрібно знайти свою нішу.
 
 
Підписуємось

Новини сайту по почті

Пошук
Заробіток
Популярне на сайті
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36264
Рейтинг: 5.0

На яких сайтах можна заробити гроші в інтернеті
Просмотров: 20295
Рейтинг: 4.0

Найкращі сайти для заробітку грошей на кліках
Просмотров: 18396
Рейтинг: 0.0

Заробіток в Instagram, як заробити в Instagram?
Просмотров: 17855
Рейтинг: 0.0

Заробіток на кулінарних рецептах. Продаж рецептів
Просмотров: 17493
Рейтинг: 0.0

Реальний заробіток в інтернеті, способи заробітку
Просмотров: 14264
Рейтинг: 5.0

Заробіток на кліках в $ (долларах) в інтернеті, сайти для за...
Просмотров: 13803
Рейтинг: 0.0

Заробіток на біткоін кранах. Роздача bitcoin і сатоши
Просмотров: 9586
Рейтинг: 0.0

Як заробляти школяру підлітку в інтернеті
Просмотров: 9498
Рейтинг: 4.0

Заробіток на лайках
Інше
Як заробити на WMmail, способи заробітку на вммаіл
Просмотров: 6633
Рейтинг: 5.0

СКАМ Ігра з виведенням реальних грошей World Birds СКАМ
Просмотров: 1538
Рейтинг: 0.0

Заробіток за годину в інтернеті, на що можна розраховувати
Просмотров: 1520
Рейтинг: 0.0

Як заробляти школяру підлітку в інтернеті
Просмотров: 9498
Рейтинг: 4.0

Заробіток на відсотках. Чи Реально так заробити?
Просмотров: 1142
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1763
Рейтинг: 0.0

Заробіток в інтернеті на лайках в соц. мережах
Просмотров: 6413
Рейтинг: 5.0

Як зробити меню групи своїми руками або через сервіс
Просмотров: 854
Рейтинг: 0.0

Бінарна торгівля для новачків, як швидко заробити
Просмотров: 1440
Рейтинг: 0.0

Лічильник
Copyright MyCorp © 2021
uCoz