Заробіток
Четвер, 25.02.2021, 02:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Кращі онлайн ігри з виводом реальних грошей в інтернетіРеєстраціяВхід
Види заробітку
Статьї на сайті
Статьї про заробіток
Ігри на гроші в інтернеті
Корисні статьї
Онлайн казино
Бінарні опціони і форекс
Заробіток для вебмастера
Накрутка в інтернеті
Заробіток в соц.мережах
Перестали платити
Криптовалюта
Платіжні системи
Соціальні мережі
Заробіток на іграх
Нові статьї
Інвестиційна ферма з виводом реальних грошей Kolxoz
Просмотров: 3160
Рейтинг: 0.0

Робота в інтернеті для інвалідів. Способи заробити дома
Просмотров: 1854
Рейтинг: 0.0

Як заробити на адвего ру, способи пошук заказчиків
Просмотров: 2686
Рейтинг: 0.0

Перевірена часом робота в інтернеті на дому для всіх
Просмотров: 2204
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1763
Рейтинг: 0.0

Ігри на гроші
MonoPoliya онлайн ігра з заробітком реальних грошей в інтернеті
Просмотров: 2380
Рейтинг: 0.0

Ігри з заробітком на яйцях і пташках, заробіток на яйцях
Просмотров: 7793
Рейтинг: 4.3

Ігра з виводом грошей Taxi Money, заробіток на таксі мані
Просмотров: 3523
Рейтинг: 5.0

Економічна ігра Ферма Сусіди і заробіток грошей на ній
Просмотров: 2242
Рейтинг: 0.0

Golden Birds ігра з виводом реальних грошей
Просмотров: 2740
Рейтинг: 0.0

Швидкий заробіток
Заробіток
Кращі онлайн ігри з виводом реальних грошей в інтернеті

Економічні ігри з виводом грошей

Напевно багато хто чув, про існування безлічі способів заробітку, що передбачають вкладення власних коштів. Одним з таких, є ігри з виводом реальних грошей. Такі ігри просто нереально перерахувати на пальцях, тому що їх дуже багато.

Механізм роботи таких ігор, чимось схожий з пірамідами, але такими вони не є, тому в них використовується добре продумана схема розподілу грошей. І за рахунок цього ігри з виведенням грошей, можуть похвалитися хорошим розвитком і довгим існуванням.

Звичайно ж, як і серед інших проектів, шахраї і тут є. Насправді дуже складно зрозуміти, надійний проект чи ні, але все, ж можна, якщо дотримуватися наступних правил:

Ніколи не вкладайтеся в проект, який виглядає непоказно. Тому як ясна річ, що цей проект проіснує щонайбільше місяць а то й менше, і ніякого прибутку ви не отримаєте, та навіть не встигнете повернути те, що вклали. Ну, самі подумайте, якщо людина, що створила цей проект, не вистачило розуму попрацювати над дизайном, то і скрипт на якому він працював, явно скопійований, та ще, швидше за все з помилками. Так що такі проекти обходьте стороною відразу ж.
   

Варто трохи поспостерігати, хоча б тиждень інший за проектом, так ви зможете переконатися в його працездатності. Аналізуйте статистику, починаючи від кол-ва учасників, і до чисельного показника резервного фонду. Т.к. якщо ви побачите, що резервний фонд не зростає, а кількість реєстрацій збільшується, то це явно схоже на шахрайство. Т.к. резервний фонд в іграх з виведенням грошей збільшується залежно від здійснюваних вкладів користувачами.

Заробіток в інтернеті на економічних онлайн іграх

Далі я хотів би запропонувати вашій увазі свою добірку якісних і вже перевірених економічних онлайн ігр з виведенням грошей, які дадуть вам можливість реалізувати заробіток в інтернеті на іграх:

 

1, Таксі мані - ця ігра, за свої 600 днів успішної роботи, виплатила вже досить велику сумму грошей, а її резерви становлять ще більше. За час  своєї роботи вона встигла привернути увагу більш 215 тисяч іграків і кожень день реєструється майже по 2000 нових. Якщо ви мріяли спробувати себе в ролі таксиста, то тут ви зможете це реалізувати.

2,  Kolxoz - інвестиційний проект створений у вигляді онлайн ферми з заробітком. Кожен користувач може відчути себе справжнім фермером і спробувати свої сили в сільському господарстві. Навіть не маючи великого капіталу, sгра з заробітком дозволяє отримати мінімальний досвід і вивести зароблені кошти. Для того, щоб отримувати ігрову валюту, необхідно придбати тварин, які будуть виробляти продукцію і її можна реалізувати на фермерському ринку, а всі виручені монети направити на подальший розвиток або вивести за допомогою електронного гаманця. Адміністрація подбала про користувачів які тільки розпочинають свій шлях і створила акцію, яка обмежена в часі і несе в собі великі можливості для збільшення заробітку. Відвідуючи головну сторінку сайту, можна ознайомитися з усіма правилами і відвідати розділ статистики який відображає рейтинг всіх користувачів. При виникненні додаткових питань або підозр, можна звернутися за допомогою в тех.підтримку або подивитися резервний фонд. Заробіток на онлайн іграх все більше завойовує увагу оточуючих, скорочуючи при цьому всілякі ризики і побоювання.

3,  Golden Mines - тут вас чекає найм гномів, які будуть для вас добувати руду, яку ви з легкістю зможете переробити на складі та отримаєте за це золото. Золото ж, в будь-який момент можна вивести на гаманець.  Віплата тут проходить на рублевий гаманець

4,  Golden Mines USD Edition - це такаж ігра як Golden Mines , тільки тут замість рублів доллари, а так ігри схожі в один один.

http://goldenmines.net/?i=23933

5, Chickens-farm популярна браузерна ігра з виведенням реальних грошей, в ігрі вам потрібно купувати курей, а вони будуть нести вам яйця які потім можна обміняти на реальні гроші.

6, Golden-Tea - ця ігра являє собою вирощування і збирання чаю, який потім можна продати. А гроші, виручені з продажу, можна вивести на Payeer або Bitcoin. При реєстрації ви отримаєте 10000 монет, яких вистачить на придбання малого куща чаю. Але для того щоб добре заробити в цій ігрі, потрібно купувати ще чайні кущі.

7, У проекту GoldenBirds безліч аналогів в мережі, можна реально загубитися, але ось цей сайт є офіційним.

Дуже популярний проект де люди між собою грають різні онлайн ігри на реальні гроші, мінімальна ставка всього 1 копійка. За реєстрацію дають невеличкий бонус. Я сам вже звідси вивів не 1000 рублів.

8, Best Ferma - проста економічна ігра з виведенням грошей. Працює ігра вже більше 1060 днів і весь цей час виплачує гравцям гроші. Суть ігри у продажі врожаю з ваших дерев(лайм, ківі, апельсин). Рекомендую всім!


9, Golden-Birds - популярна і всім відома ігра, яка може похвалитися не тільки стабільністю роботи і вчасними виплатами, а й величезним резервом проекту 120 млн. рубілів і кол-вом учасників в ній  900 тис. чоловік.

10. Money-birds - Ця ігра також про птахів і збір яїць як попередня. В ігрі зареєстровано майже 900 000 пользоватилів яким було виплачено майже 92 000 000 ріблів. Після реєстрації вам дають бонус 1000 срібла за які ви зможите купити першу пташку.

11,  Ну і третя хороша ігра з виведенням реальних грошей про яйця це rich-birds. Вона не настільки популярна як попередні але також заслуговоє уваги. Після реєстрації також дають 1000 срібла.

Цей список можна продовжувати і далі, але не бачу сенсу в цьому. Адже все одно за всіма проектами не встигнеш, а от підібрати для себе пару-трійку ви зможете і з цього складеного мною списку. Всі ці ігри з виведенням грошей перевірені часом і стабільні, тому з вигодою вкластися можна в кожну з них.

 

Підписуємось

Новини сайту по почті

Пошук
Заробіток
Популярне на сайті
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36264
Рейтинг: 5.0

На яких сайтах можна заробити гроші в інтернеті
Просмотров: 20295
Рейтинг: 4.0

Найкращі сайти для заробітку грошей на кліках
Просмотров: 18396
Рейтинг: 0.0

Заробіток в Instagram, як заробити в Instagram?
Просмотров: 17855
Рейтинг: 0.0

Заробіток на кулінарних рецептах. Продаж рецептів
Просмотров: 17493
Рейтинг: 0.0

Реальний заробіток в інтернеті, способи заробітку
Просмотров: 14264
Рейтинг: 5.0

Заробіток на кліках в $ (долларах) в інтернеті, сайти для за...
Просмотров: 13803
Рейтинг: 0.0

Заробіток на біткоін кранах. Роздача bitcoin і сатоши
Просмотров: 9586
Рейтинг: 0.0

Як заробляти школяру підлітку в інтернеті
Просмотров: 9498
Рейтинг: 4.0

Заробіток на лайках
Інше
Adbtc.top огляд сервісу для заробітку біткоінів і мій відгук.
Просмотров: 1173
Рейтинг: 5.0

Заробіток в Instagram, як заробити в Instagram?
Просмотров: 17855
Рейтинг: 0.0

Заробіток на пошуку інформації в інтернеті
Просмотров: 1017
Рейтинг: 0.0

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36264
Рейтинг: 5.0

Популярні способи заробітку 200 рублів в день
Просмотров: 1034
Рейтинг: 0.0

Заробіток на завданнях - хороший спосіб заробітку в інтернеті
Просмотров: 920
Рейтинг: 5.0

Заробіток в інтернеті на лайках в соц. мережах
Просмотров: 6413
Рейтинг: 5.0

Як зробити меню групи своїми руками або через сервіс
Просмотров: 854
Рейтинг: 0.0

Заробіток на біткоін кранах. Роздача bitcoin і сатоши
Просмотров: 9586
Рейтинг: 0.0

Лічильник
Copyright MyCorp © 2021
uCoz