Заробіток
Середа, 05.08.2020, 08:31
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Види заробітку
Статьї на сайті
Статьї про заробіток
Ігри на гроші в інтернеті
Корисні статьї
Онлайн казино
Бінарні опціони і форекс
Заробіток для вебмастера
Накрутка в інтернеті
Заробіток в соц.мережах
Перестали платити
Криптовалюта
Платіжні системи
Соціальні мережі
Заробіток на іграх
Нові статьї
Інвестиційна ферма з виводом реальних грошей Kolxoz
Просмотров: 2676
Рейтинг: 0.0

Робота в інтернеті для інвалідів. Способи заробити дома
Просмотров: 1726
Рейтинг: 0.0

Як заробити на адвего ру, способи пошук заказчиків
Просмотров: 2552
Рейтинг: 0.0

Перевірена часом робота в інтернеті на дому для всіх
Просмотров: 2074
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1639
Рейтинг: 0.0

Ігри на гроші
MonoPoliya онлайн ігра з заробітком реальних грошей в інтернеті
Просмотров: 2311
Рейтинг: 0.0

Ігри з заробітком на яйцях і пташках, заробіток на яйцях
Просмотров: 7622
Рейтинг: 4.3

Ігра з виводом грошей Taxi Money, заробіток на таксі мані
Просмотров: 3363
Рейтинг: 5.0

Економічна ігра Ферма Сусіди і заробіток грошей на ній
Просмотров: 2120
Рейтинг: 0.0

Golden Birds ігра з виводом реальних грошей
Просмотров: 2617
Рейтинг: 0.0

Швидкий заробіток
Заробіток
Головна » 2018 » Травень » 29 » Легкий заробіток на популярному поштовику Сеоспрінт
14:38
Легкий заробіток на популярному поштовику Сеоспрінт
Легкий заробіток на популярному поштовику Сеоспрінт

Кращий поштовик Seosprint

Поштовик сеоспринт — це найкращий сервіс активної розкрутки, що підтверджується статистикою, яка знаходиться на сайті у відкритому доступі. Жоден з нині існуючих буксів не може похвалитися такою кількістю активних користувачів і виплачених грошей. Заробляють на сайті як новачки, так і досвідчені користувачі.

Перші, як правило, обмежуються роботою на сеоспринт виконанням завдань, переглядом сайтів в серфінгу, читанням листів та проходженням тестів. Другі ж нерідко можуть виявитися рекламодавцями, створюють роботу для перших.

Як заробляти на Сеоспрінт?

Оплачувані кліки;
Оплачувані листи;
Оплачувані тести;
Оплачувані завдання;
Дохід з рефералів.

Кліки, листи, тести і завдання створюються користувачами, раскручивающими свій ресурс чи товар. Цих людей можна назвати інтернет-підприємцями, і свій прибуток вони отримують не стільки з сеоспринта, скільки зі своїх власних сайтів, які вони рекламують.

Тим не менш, багато рекламодавців отримують прибуток і з самого сеоспринта, оскільки мають власних рефералів, що працюють на проекті і приносять пасивний дохід.

Отже, як же почати працювати на сеоспринт? Все не так складно, як може здатися з першого погляду. Розберемо процес покроково.

Перший крок. Реєстрація на Seosprint

У першу чергу потрібно зареєструватися. Це зробити нескладно, але щоб не вводити нікого в оману і не залишати в пітьмі, можна привести інструкцію:

Відкриваємо сайт SEOsprint, натискаємо кнопку «зареєструватися» і вводимо свої дані у відповідні поля: нікнейм, електронна пошта, номер телефону, WMR-гаманець і капчу. Перевіряємо всі дані на правильність.

Далі буде запропоновано пройти невеликий тест на знання правил проекту. Щоб це зробити, доведеться ознайомитися з правилами сервісу, після чого правильно відповісти на всі питання.

Якщо все зроблено правильно, після реєстрації сайті привітає користувача і повідомить про встановлений логін та пароль для облікового запису. Ці дані будуть відправлені на телефон користувача. Рекомендується надійно зберегти ці дані, особливо пін-код. Якщо втратити пін-код, ніякі фінансові операції (у тому числі і виведення грошей) здійснити буде неможливо.

Технічно реєстрація завершена. Залишилося тільки увійти в обліковий запис. Вводимо свій пароль та електронну пошту і опиняємося в особистому кабінеті. Якщо в процесі з'явиться капча, її, очевидно, доведеться вирішити.

Другий крок. Заробляємо перші гроші на Сеоспрінт

Заробити свої перші гроші на сервісі можна за лічені хвилини. Візьмемо, приміром, серфінг сайтів.

Зліва в особистому кабінеті, в розділі «Заробляти» є кнопка «Серфінг сайтів». Натискаємо на неї і бачимо список доступних для серфінгу сайтів. Оплата за таку діяльність не надто висока, але щодо всіх інших способів заробітку, цей спосіб найбільш легкий.

Вибираємо будь-який з запропонованих сайтів, натискаємо «переглянути сайт рекламодавця». В новій вкладці, відкриється сайт з невеликою панеллю, де буде проводитися відлік секунд. Тепер потрібно почекати, поки необхідний час пройде і потім вирішити просту капчу. Якщо все зроблено правильно, то на рахунок будуть зараховані гроші.

Слід зазначити, що всі сайти потрібно дивитися по черзі. Тобто, одночасно можна відкрити відразу декілька сайтів з серфінгу. Якщо так зробити, то гроші зараховані не будуть.

Наступний спосіб, більш прибутковий і трохи більш складний — читання листів.

Точно так само, в розділі «Заробляти» натискаємо на кнопку «Читання листів», бачимо список оплачуваних листів і вибираємо будь-який лист. Читаємо лист і вибираємо правильну відповідь. Потім чекаємо, поки закінчиться таймер, вирішуємо капчу і отримуємо гроші.

Ще один вид заробітку — проходження оплачуваних тестів.

У порівнянні з двома попередніми, цей спосіб дещо складніший, хоча у більшості людей не повинен викликати труднощів з виконанням. В кожному тесті є питання та інструкції щодо знаходження потрібної інформації. Як правило, потрібно зайти на сайт, знайти відповіді на питання, потім правильно відповісти.

Нарешті, найприбутковіший і серйозний вид заробітку на сеоспринт — виконання завдань.

Є безліч категорій завдань, найпоширеніші і прості — це клікові завдання. Як правило, в завданні необхідно зайти на сайт і клікнути по рекламі, подивитися відео, зробити що-небудь в соціальній мережі або зареєструватись на сайті.

Якщо досвіду в цій справі немає, то краще всього починати з простих клікових завдань, наприклад — зайти на сайт і написнути на рекламу і відправити в звіт посилання з переходами. З кожним виконаним і оплаченим завданням збільшується рейтинг на проекті, що дає певні переваги. Краще не намагатися обманювати рекламодавців, оскільки більшість перевіряє завдання і оплачує тільки в тому випадку, якщо вони виконані правильно. Робота на seosprint будується на рейтингу, обдурив — отримав низький рейтинг.

Починати свій шлях краще всього з завдань, пов'язаних з кліками по рекламі від Google, Tak.ru. Є також нескладні замовлення по реєстрації без активності, де як правило, потрібно зареєструватися на якомусь певному сайті. Трохи більше грошей здатні принести завдання з реєстрацією з активністю, де після реєстрації ще кілька днів доведеться виконувати які-небудь дії на певному сайті.

Останній за рахунком, але не за важливістю спосіб заробітку — це залучення рефералів.

Щоб отримати рефералів (людей, зареєстрованих за реферальому посиланні), потрібно розповсюджувати своє посилання в інтернеті. Наприклад, на своєму сайті або блозі, в соціальних мережах, форумах про заробіток та інших місцях. Знайти свою рефссылку можна в особистому кабінеті, в розділі «робота з рефералами».

Крім того, на проекті є завдання де потрібно стати чиїмось рефералом. Можна створити таке завдання і залучати користувачів прямо перебуваючи на сервісі, хоча це може виявитися досить дорогим задоволенням. Якщо хочеться отримати рефералів, не користуючись іншими сервісами, краще всього спочатку заробити на кліках, листах, тестах та завданнях хоча б кілька сотень рублів, після чого створити відповідне завдання з вартістю близько 1 рубля за виконання.

Через деякий час люди почнуть ставати рефералами, і почнуть приносити пасивний дохід. Спочатку грошей буде небагато, але якщо продовжувати розвивати свою мережу рефералів і набрати кілька сотень, то будь-які витрати окупляться протягом декількох місяців, а то і швидше.

З виконання завдань рефереру відраховується 10% від доходу всіх його рефералів. Припустимо, що кожен з 100 рефералів виконав завдання вартістю 10 рублів. Таким чином, кожен з них приніс рефереру по 1 рублю, що в підсумку дорівнює 100 р. чистого пасивного доходу. При цьому далеко не всі заробляють по 10 рублів в день, багато хто з досвідчених користувачів сервісу зазвичай піднімають по 100-150 рублів за один день роботи. Головне — щоб рефералів було як можна більше, і вони були активними. Таким чином можна отримувати і по 500 рублів в день, навіть не виконуючи ніяких завдань.

Однак не слід спамити своє реферальне посилання скрізь, де тільки можна. Використання спаму в будь-якому вигляді на проекті заборонено, і за це швидше за все буде бан. Щоб залучати нових користувачів, потрібно користуватися тільки чесними рекламними засобами — замовляти рекламу на інших сервісах, створювати завдання, розкручувати групи і сайти по заробітку в інтернеті.

Виводити гроші можна на різні платіжні системи, в тому числі WebMoney, PayPal, Яндекс.Гроші, Payeer і деякі інші. Варто нагадати, що перед виведенням потрібно зареєструватися в одній з перелічених платіжних систем.

МІЙ ДОХІД НА ПРОЕКТІ СЕОСПРИНТ

Офіційний сайт Seosprint: http://www.seosprint.net/

Категорія: Статьї про заробіток | Переглядів: 1041 | Додав: Midav | Теги: почтовик, поштовик, Заробіток, почтовики, заробіток в інтернеті, Букс, seosprint | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar
Підписуємось

Новини сайту по почті

Пошук
Заробіток
Популярне на сайті
Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36061
Рейтинг: 5.0

На яких сайтах можна заробити гроші в інтернеті
Просмотров: 20167
Рейтинг: 4.0

Найкращі сайти для заробітку грошей на кліках
Просмотров: 18151
Рейтинг: 0.0

Заробіток в Instagram, як заробити в Instagram?
Просмотров: 17680
Рейтинг: 0.0

Заробіток на кулінарних рецептах. Продаж рецептів
Просмотров: 17143
Рейтинг: 0.0

Реальний заробіток в інтернеті, способи заробітку
Просмотров: 14131
Рейтинг: 5.0

Заробіток на кліках в $ (долларах) в інтернеті, сайти для за...
Просмотров: 13404
Рейтинг: 0.0

Заробіток на біткоін кранах. Роздача bitcoin і сатоши
Просмотров: 9412
Рейтинг: 0.0

Як заробляти школяру підлітку в інтернеті
Просмотров: 9394
Рейтинг: 4.0

Заробіток на лайках
Інше
Lego Town економічна онлайн ігра СКАМ НЕ ПРАЦЮЄ
Просмотров: 749
Рейтинг: 0.0

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні
Просмотров: 36061
Рейтинг: 5.0

Заробіток в блогах, соціальних мережах і на форумах
Просмотров: 568
Рейтинг: 0.0

Программи для заробітку в інтернеті
Просмотров: 1566
Рейтинг: 0.0

Заробіток на кліках в $ (долларах) в інтернеті, сайти для заробітку
Просмотров: 13404
Рейтинг: 0.0

10 способів заробити гроші на текстах в інтернеті
Просмотров: 1259
Рейтинг: 0.0

Економічна ігра World Of Farmer з виведенням грошей
Просмотров: 1639
Рейтинг: 0.0

Скільки можна заробити на кліках в інтернеті
Просмотров: 1322
Рейтинг: 0.0

Лохотрони і обман в інтернеті
Просмотров: 846
Рейтинг: 0.0

Лічильник
Copyright MyCorp © 2020
uCoz