Як стати фрілансером, що для цього потрібно
Робота фрілансером в інтернеті
Бажання поповнити свій мізерний бюджет наводить на стежку фріланса не тільки людей що не мають постійного доходу, але і всіх тих, хто незадоволений своїм матеріальним становищем. Бажання є у багатьох, але як стати фрілансером знає не кожен. Розглянемо, як стають фрілансерами з допомогою інтернета.
Отже, спочатку слід придбати досить таки пристойний ноутбук або комп'ютер, що дозволяє з допомогою електронної пошти, аськи (ICQ) або Skype постійно перебувати на зв'язку з замовником. Встановивши необхідні програми і зареєструвавшись, слід, не відкладаючи «завести» ектронні гаманці. Найчастіше замовники працюють з системою WebMoney виведення грошей, з якою здійснюється на банківські рахунки або розрахункові пластикові картки. В Україні вивід грошей можна зробити в Приватбанк 24 (як обміняти WebMoney) . Якщо роботи звязані з текстами, то відразу ж варто встановити програми визначення його унікальності, якими є Advego Plagiatus , Etxt Антиплагіат. Є, звичайно, і інші але, як правило, замовник просить працювати з цим антиплагтатами. Якщо ж вибір напрямку, за яким буде проводитися робота, не зроблено через відсутність інформації, то можна подивитися в каталозі професій фрілансерів, і не біда, що відсутні певні знання, як всього нового роботу у фрілансі доведеться освоювати. Такі посібники можна знайти в інтернеті, можна також пройти професійні курси, отримавши по закінченні сертифікат або диплом. Але, жодні курси не в змозі допомогти, якщо немає любові до справи.
Залишилося визначити ціну своїм здібностям, адже від цього залежить Ваш заробіток написанням статей за гроші. Спочатку шляху заробіток буде невеликим, але і він повинен відповідати витратам часа, а значить слід пройтися по біржам фріланса і прицінитися, скільки коштують послуги. При спілкуванні з роботодавцем слід зробити акцент на своїх позитивних сторонах, таких як пунктуальність, старанність і т. д., можливо навіть попросити знайомих, які працюють давно на біржі зробити відгуки, часто це допомагає спочатку знайти досить пристойне замовлення. З часом ціни на послуги можна підняти.
Як стати фрілансером, та ще процвітаючим не оформивши, як слід, портфоліо? На це питання можна відповісти однозначно – таким фрілансером не стати ніколи. Тільки портфоліо – список робіт, дозволить роботодавцю правильно оцінити здібності майбутнього працівника, а також визначитися з оплатою за виконану роботу. Новачок, звичайно, такого списку не має і залишається спочатку працювати за низьку плату. Саме наповнення портфоліо дозволить надалі підвищувати гонорари.
Пошук перших замовлень є справою непростою. Їх можна отримати через знайомих, які давно займаються цією роботою і мають постійних клієнтів, або на біржах для фрілансерів. Шанс швидше отримати замовлення з'являється при реєстрації та опису своїх вмінь та можливостей. Куплений аккаунт PRO не тільки підвищує ймовірність якнайшвидшого отримання замовлення, але і більш високої оплати. Так само непогано було б почати свій шлях фрілансера з заробітку на коментарях. Отже, як стати фрілансером ми розібралися, залишилося тільки почати заробляти гроші.
|